Lusi’s Insane Universe na facebooku

20. 5. 2012 by Lusi -

Ano, je to tak. Tato stránka má nyní stránku stránky na stránce facebook.com. A to se vyplatí!

Místní anketu o tom, zda byste sledovali stránku této stránky jsem utnula v pravý moment, kdy převažovaly kladné odpovědi a můžu tak slavnostně oznámit, že jsem vyslyšela vaše přání a tato stránka má od včerejška vlastní profil na facebooku. A jaký je účel? Měly by se tam objevovat moje objevy a postřehy, které jsou příliš krátké pro blog, ale příliš dlouhé pro twitter. Pokud vám to nějakým způsobem připadá lákavé, můžete směle pokračovat sem a kliknutím na Like začít stránku sledovat.

Jaké to má výhody? Pro mě především to, že moje statusy a odkazy se budou mířené přímo a pouze na ty, které to zajímá a dobrovolně se k tomu přihlásili. Nemusím trpět výčitkami, že něčím spamuji feed někomu, koho by to jen otravovalo, což se u osobního FB účtu může stávat. Tady je volba na vás. Navíc stránku budou moct sledovat i další individua, které osobně neznám, pokud budou mít zájem.

Pro vás je výhoda v tom, že se můžete dobrovolně rozhodnout, kdy a jestli vůbec stránku začít nebo přestat sledovat a nejste vázáni žádnými sociálními pravidly. Při odlakování nehrozí žádné následky na lidech, citech a mezilidských vztazích. Tak co? :)

Napsat komentář