Stalker

9. 12. 2010 by Lusi -

Po velmi dlouhé době přináším opět další lame strip. Tentokrát jde o jednu letní příhodu (a letní je samozřejmě z důvodu, že se odehrála v létě, a vůbec ne proto, že bych neuměla nakreslit zimní oblečení ~__^).

Pro plnou verzi rozklikněte náhled.

stalker

Tenhle strip mi trvalo dokončit celou věčnost. Vymyslela jsem ho už někdy před půl rokem a hrozně dlouho mi trvalo se dokopat k tomu ho dokreslit. Časem mi začal viset v to-do listu a strašit mě jako věčně nesplněný úkol, něco, co musím dodělat v podstatě z povinosti. Tenhle pocit se mi vůbec nelíbil, a tak jsem se na něj před pár dny vrhla, prostě jen proto, abych ho už měla z krku. S výsledkem nejsem příliš spokojená, ale čím víckrát jsem se to pokoušela překreslit, tím hůř to vypadalo. A čím déle jsem na něj zírala, tím trapnější mi připadal (ale tohle je normální, že?) Každopádně ho sem vystavuji i v tomhle stavu, kvůli svému vlastnímu pocitu, že už mám splněno. Uf!! A hurá!

Naštěstí už mám rozmyšlené nějaké další náměty, které budu kreslit zas s radostí a nadšením (snad). Jen jsem se předtím musela zbavit tohohle :)

Napsat komentář